Telefon
WhatsApp
İnstagram
Taahhüt

Taahhüt

Ülkemizin millet ve devlet birlikteliğinde her alanda verdiği kalkınma mücadelesinde firmamız da 2003 yılından buyana yer almaktadır. Bu noktadan hareketle gerek yeni inşa, gerekse revize ve tevsi onlarca kamu yatırımında ana yüklenici olarak bulunmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bundan sonra da aynı azim ve fedakarlıkla “kamu yararı” bilinci ile taş üstüne taş koymaya devam edecektir.

Avan (Ön) Proje: İnşaat izinlerinin alınabilmesi için öncelikle, inşaatın yapılacağı arazinin zemin etütleri, temel etütleri, vaziyet planı, kat ve çatı planları ile yapının mimari görüntüsünün yer alacağı bir ön rapor niteliğindedir.

Kesin Proje: Avan proje için alınan onayın ardından avan projede yer alan tüm birimlerin ölçülendirilerek, detaylı bir şekilde projenin çözülmesi ile kesin proje oluşturulur.

Uygulama Projeleri: Kesin projenin de onay almasıyla birlikte tesisat, elektrik gibi diğer ayrıntıların projelendirildiği, mimari, statik ve tesisat gibi alt projelerden oluşur.

Projeler onaylandıktan sonra proje ile ilgili uygulama aşamasına geçilir. Burada projeye tam ve eksiksiz bir şekilde uyularak, hem yasal olarak ilgili mevzuatlara uygun hem de deprem vb doğal afetlere karşı dayanıklı uzun ömürlü bir yapının inşaatı tamamlanır.

Antikhan inşaat tecrübe, bilgi ve sektördeki yenilikleri takip eden yapısıyla her türlü inşaat proje işinde profesyonel çözümler sunar.

Bize Soru Sorun
rajib raj

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM