Telefon
WhatsApp
İnstagram
İnşaat

İnşaat

Yapı & İnşaat

İnce Yapı İşleri Binalarda taşıyıcı sistemlerin imalatlarının bitirilmesinin ardından diğer adı ile harçlı imalatlar olarak da adlandırılan, duvar, zemin, döşemeler ve cephe kaplamaları tamiratlarının yapılması ve yenilenmesi işleri olarak adlandırılabilir.

 

Anahtar Teslim İşler

 

Tüm işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve bu şekilde alıcıya teslim edilmesidir. Sözleşmeye uygun olarak tasdikli mimari, statik, tesisat projelerine, inşaat ruhsatına, teknik yapı şartnamesine ve işbu sözleşme hükümlerine uygun ikmal edilip, alt yapı ve çevre düzenlemesinin tamamlanıp peyzajın tamamlanmasını, yapı denetim firmasının iş bitirme belgesini vermesini müteakip ilgili Belediye'ye Yapı Kullanma İzin Belgesi'nin (iskan) alınması için başvurulmasını ifade eder.

 

Tadilat Süreçleri

 

Eski işlevini ve işleyişini kaybetmiş cephe yenilemelerinde yaşam alanlarımıza profesyonel ekipler ile müdahale edilerek yeni işlevler kazandırma, yaşam alanlarımızı daha kullanışlı hale getirme işlerine verilen isimdir. İç mekan ve kırımdan itibaren anahtar teslim tüm süreçleri kapsamaktadır.

 

Konut İnşaatları

Ticari Projeler

Kentsel Dönüşüm Hizmetleri

Kat Karşılığı İnşaat Yapımı

Plan & Proje Hizmetleri

Taahhüt İşleri

Kaba Yapı İşleri

İnce Yapı İşleri

Müteahhitlik Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetlei

Boya İşleri

Zemin Kaplama

Bölme Duvar – Asma Tavan

Çatı Tadilatı

Dış Cephe Giydirme

Özellikle konut yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarlarımızın kontrolünde çalışan inşaat ekiplerimiz, disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde, taahhüt ettiğimiz işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanılarak yapmaktadırlar.

Yapılacak işin büyüklüğüne ve teknik özelliklerine uygun her türlü inşaat malzemesi , ekipman ve iş gücü, işin gecikme olmaksızın sürdürülmesi için şantiyeye ulaştırılmaktadır.

 

Şantiye yerleşimimiz iş güvenliği ve işçi sağlığına uygun şartlarda hazırlanıp çalışanların yaşam ve çalışma şartları güvence altına alınmaktadır.

Çalışmalarımız esnasında çevre ile ilgili şartlar kontrol edilip, gerekli önlemler alınarak çevre düzeninin yapılan işten olumsuz etkilenmemesine maksimum özen gösterilmektedir.

 

Yükleniciliğini üstlendiğimiz inşaat işlerine ait mimari ve statik projeler tarafımızdan ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bu da inşaat yatırım maliyetlerinde ciddi bir tasarruf sağlamaktadır.

 

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Antikhan İnşaat ,Kentsel Dönüşüm konusunda tamamen profesyonel bir kadroya sahip olup tüm süreçleri sizler için takip etmekte ve bu konuda uzman çözümler sunmaktadır. Bize danışmadan asla karar vermeyin.

 

PROJELENDİRME

Antikhan İnşaat arazilerinizi veya mevcut evlerinizi en iyi şekilde kullanabilmek adına sizlere çözüm sunmakta ve projelerinizi en uygun şekilde oluştururak, ilk etaptan anahtar teslime kadar yönetmektedir.

 

YAPI İNŞAAT

Mesleğimizi keyif alarak yaptığımız için tüm yönetim kadrosu ve ekip olarak ortaya harika sonuçlar çıkarmaktayız. Tamamen güvenli depreme dayanıklı projeler yapmak için en önemli konudur.

 

TAAHHÜT

Evinizden memnun değilmisiniz ? Daha iyi nasıl olabilir ki ? gibi sorularla kafanız sürekli meşkulse o halde bizimle tanışma zamanınız gelmiş demektir. Şimdi bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Bize Soru Sorun
rajib raj

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM