İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Hakkımızda


Antikhan Group


ANTİKHAN Otelcilik İnş. Taah. Emlak Tur. Ticaret Sanayi İth İhr. Ltd. Şti ANTİKHAN ŞİRKETLER GRUBU 'nun güçlü yapılarından biri olarak, yılların deneyimi ile pekişmiş şirket kültürü, sağlam temeller üzerine kurulmuş mali yapısı ve saygın kurumsal kimliği ile Türkiye'de ve dünyada yapı sektörünün yenilikçi ve gelişime odaklı lider kuruluşlarındandır. 2003 yılında ilk şirketi olan Antikhan İnşaat ile faaliyetlerine başlayan ANTİKHAN ŞİRKETLER GRUBU ; inşaat, gayrimenkul, alüminyum ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

ANTİKHAN ŞİRKETLER GRUBU ; inşaat, gayrimenkul, alüminyum ve turizm sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

HAKKIMIZDA

2003 yılında kurulan ve kurulduğu günden itibaren inşaat sektöründe kentsel modernleşme girişimlerine katkıda bulunan Antikhan İnşaat, hayata geçirdiği tüm projelerde Türkiye'nin kentsel dönüşüm vizyonuna hizmet ediyor. Özel kişi ve kuruluşların projelerine başarıyla imza atan Antihhan İnşaat, koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket ederek aynı dönemde giderek büyüyen ve kurumsallaşan güvenilir bir firma olmayı başarmıştır. ANTİKHAN İNŞAAT; konusunda eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosuyla, hayat verdiği yaşam alanlarında uyguladığı üstün inşaat teknik ve nitelikleriyle Türkiye'de sadece kalitesi değil, güvenilirliği de kanıtlamıştır.

Yakın gelecekte bu kalite ve güveni yurtdışında yapmayı planladığı altyapı ve üstyapı projeleriyle sınır dışına taşımayı planlayan Antikhan İnşaat'ın en büyük hedefi ise, her nerede olursa olsun insanlara yaşamaktan zevk alacakları ve mutlu olacakları güvenli yaşam alanları sunmaktır.

ANTİKHAN İNŞAAT için topluma katkı sağlamak bir ‘proje' değil, var olma anlayışıdır. Tüm yatırım süreçlerinin sürdürülebilir olması hedeflenir. Toplumsal paydaşları için ekonomik, kültürel ve toplumsal kalkınmayı desteklemeyi amaçlar.

ANTİKHAN İNŞAAT çevreye saygı duyar.Olumsuz etkilerin en aza indirgenmesi için çaba gösterilir. Çalışanlar ve paydaşlar doğal kaynakların korunması ve geri dönüşümün artırılması için teşvik edilir

DEĞERLERİMİZ

Antikhan İnşaat , çalışan ve paydaşlarının kendisiyle gurur duyabileceği bir kurum olmak için, tüm iş süreçlerinde kurumsal değerleri doğrultusunda hareket eder.Antikhan İnşaat üstün deneyimi ve bilgi birikimi müşterilerinin faydası için değerlendirmeyi ve yeni nesillere aktarmayı kurumsal bir görev olarak görür. Antikhan İnşaat güçlü mimari yapısı , köklü deneyimi ve saygın kurumsal kimliğiyle Türkiye'de ve dünyada inşaat sektörünün öncü ve yenilikçi şirketlerinden biridir.Projelendirmeden anahtar teslime dek uzanan sürecin her aşamasında uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır.

MARKA TESCİL BELGEMİZ.Şirket Profili

Antikhan Alüminyum Korkuluk Sistemleri alüminyum doğrama, balkon camlama, alüminyum kepenk ve küpeşte uygulamaları alanlarında faaliyet göstermektetir. Antikhan Alüminyum Korkuluk Sistemleri olarak faliyet gösterdiğimiz alüminyum sektöründe kaliteli ve kusursuz işçiliğimizle zirveyi zorlamaktayız. Belirlediğimiz hedeflere en kısa sürede ulaşabilmek için teknolojinin son imkanlarını kullanmaktayız. Tecrübeli kadromuz özverili çalışmalarıyla dünya markası olmak için gereğini yapmaktadır.

Antikhan Alüminyum Korkuluk Sistemleri, kurulduğu tarihten itibaren, kaliteli hammaddeyi kaliteli hizmet ile sentezlemeyi gaye edinmiştir. Hammaddenin ev ve işyerlerimizde kullanıma hazır hale gelene kadar ki süreçte, emeğin, kalitenin oluşumundaki katkısını bir kez daha keşfettik. Bu amaçla 2003 yılı itibarı ile yeni bir yapılanmaya gidilerek, şirket vizyonu ve misyonu itibarı ile yenilenmiştir.

Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmek, dünya standartlarına uygun insan ve çevre dostu ürünler tasarlamak ve üretmek, karlı ve verimli bir firma olmak, yeni iş alanları kurup istihdam oluşturmak en önemli misyonumuzdur. Sadece en kaliteli malzemeler kullanılarak, tecrübeli imalatçılarla, dayanıklılık ürünler sunmaktadır.

Her türlü tasarım, proje ve detay çözümlerinde uzman kadromuzla yanınızda olmaya devam ediyoruz. Uyguladığımız alüminyum ve krom korkuluk sistemlerinde dünya normlarında birinci sınıf olarak nitelendirilen malzemeleri kullanıp, her türlü çözüm ortaklığını da üstlenmekteyiz.